عمل به اقتصاد مقاومتی توطئه های دشمن را خنثی می کند

عمل به اقتصاد مقاومتی توطئه های دشمن را خنثی می کند

عمل به اقتصاد مقاومتی توطئه های دشمن را خنثی می کند

نماینده اهل سنت خبرگان با تأکید بر این که مسؤولان باید از ظرفیت های کشور استفاده کنند، گفت:یکی از مهمترین راه های مقابله با دشمن، توسعه و گسترش طرح های اقتصاد مقاومتی در کشور است.

 

 

به گزارش انجمن علمی اقتصاد اسلامی  به نقل از رسا، مولوی نذیراحمد سلامی گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران نظامی مقاوم و ‌مستحکم است و توانسته در قریب به ۴۰ سال از عمر انقلاب در مقابل تمامی توطئه ها و مشکلات مقاومت کند.

 

نماینده مجلس خبرگان رهبری با اشاره به عوامل پایداری نظام عنوان کرد: توصیه و ارزش های امام راحل(ره)، دیدگاه ها و‌ موضع گیری های صحیح مقام معظم رهبری در حوادث داخلی و خارجی و، وحدت و انسجام اقشار مختلف جامعه، همکاری و تعامل مسؤولان با مردم و مردم با مسؤولان، فداکاری نیروهای مسلح، ارتش و بسیج و بخصوص سپاه پاسداران که ستون و رگ حیات کشور است عوامل پایداری و‌ تداوم نظام هستند.

 

وی ایستادگی در برابر دشمن را عامل قوام نظام دانست و تصریح کرد: این ایستادگی تبعات مثبتی دارد که موجب استحکام نظام و اتحاد و انسجام در بین مردم و افزایش قدرت مقاومت می شود که مهمترین بخش آن اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی است.

 

مولوی سلامی افزود: اقتصاد مقاومتی یعنی تولید و صادرات را افزایش داده، واردات را به حداقل برسانیم و از امکانات و منابع طبیعی و از تمامی ظرفیت های کارخانجات کشور استفاده کنیم.

 

وی اظهار داشت: یکی از مهمترین راه های مقابله با دشمن، توسعه و گسترش طرح های اقتصاد مقاومتی در کشور است.

 

 

 

.