مدیریت صحیح لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است

مدیریت صحیح لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است

مدیریت صحیح لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است

امام جمعه پلدختر با تأکید بر ضرورت اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی، گفت: مدیریت صحیح لازمه تحقق این مهم بوده و مدیران باید با برنامه ریزی صحیح و به دور از شعار عمل کنند.

 

 

به گزارش انجمن علمی اقتصاد اسلامی به نقل از رسا، حجت الاسلام محمد سوری، امام جمعه پلدختر ظهر امروز در جمع مدیران استانی و شهرستانی با تأکید بر ضرورت عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی، گفت: اجرایی شدن این مهم راهکار حل مشکلات اقتصادی است.

 

وی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی امروز جامعه با تکیه بر توانمندی های داخلی کشور برطرف می شود، افزود: ترویج و تبیین اقتصاد مقاومتی نیازمند عمل و اقدام جدی است و مسؤولان با ید از شعار دادن پرهیز کنند.

 

امام جمعه پلدختر با اشره به وجود ظرفیت های اقتصادی در شهرستان پلدختر، خاطرنشان کرد: این شهرستان در زمینه دامپروری و کشاورزی مستعد پیشرفت است.

 

وی با تأکید بر ضرورت مدیریت صحیح در راستای اجرایی شدن مؤلفه های اقتصاد مقاومتی، بیان داشت: با مدیریت صحیح می توان از ظرفیتها و پتانسیل‌های موجود برای تولید و اشتغال بهره مند شد.

 

حجت الاسلام سوری با یادآوری به اینکه دین اسلام و رهبران دینی ما همواره در سیره و روش خود، مردم را به باز کردن گره در کار مردم تشویق می کردند، اظهار کرد: امروز مسؤولان با تبعیت از دستورات دین اسلام و سیره اهل بیت(ع) باید در جهت رفع مشکلات مردم گام بردارند.

 

وی حکومت، مردم و دولت را سه ضلع تشکیل دهنده جامعه عنوان کرد و گفت: مسؤولان برخاسته از مردم  هستند و در جهت رفع مشکلات هم نوعان خود نباید غفلت کنند.

 

امام جمعه پلدختر با اشاره به پیشگام شدن مسؤولان برای خدمت به مردم بیان کرد: وقتی مسؤولان نیازی از مردم برآورده می‌کنند در واقع نیاز خود را برآورده ساخته‌اند.

 

وی با یادآوری به اینکه جامعه ما جامعه ای علی السویه است و بر اساس عدل الهی و فرمایشات معصومین(ع) پایه گذاری شده است، اظهار داشت: در انجام مسؤولیتها و خدمت رسانی به مردم باید عدلو مساوات مورد توجه قرار گیرد.

 

 

 

.